Allereerst willen wij u bedanken voor het gestelde vertrouwen. We hebben de overgrote meerderheid van onze leden weer bij onze Scouting opkomsten gezien en we hebben het enthousiasme merkbaar gevoeld.

 

Hier onder beantwoorden we enkele vragen:

Klik op één van de vragen om direct naar de vraag door te scrollen.

 

Wat zijn de (tijdelijke) opkomsttijden?

We houden sinds 16 mei opkomsten volgens een strak rooster waarbij onze leden komen en gaan. De versoepeling geeft ons de ruimte om de tijd tussen de opkomsten (op zaterdag) in te korten. Daardoor hebben alle leeftijdsgroepen de mogelijkheden om de opkomsttijden te verruimen.

Deze opkomsttijden gelden vanaf 5 en 6 juni:
(klik op de afbeelding om deze te vergroten)

Nieuwe opkomsttijden

 

Welke maatregelen zijn er bij de Sint Jorisgroep 5?

Zoals u aan alle kanten merkt, worden er wekelijks nieuwe versoepelingen aangekondigd door de overheid. Dit zorgt er voor dat er een heleboel informatie beschikbaar is, die ook in een rap tempo weer verwerkt wordt. De versoepelingen geven voor onze Scoutinggroep ook weer wat meer mogelijkheden.

Onderstaande afbeelding weergeeft de maatregelen die voor onze leden en ouders van belang zijn:

(klik op de afbeelding om deze te vergroten)

 

Ik ben geen lid van Scouting maar wil wel graag meedoen. Kan dat?

Meedoen bij Scouting is altijd mogelijk om te ontdekken of Scouting als hobby/vrijetijdsbesteding goed bij jou past. Bij onze scoutinggroep kun je 3x gratis en vrijblijvend meedoen. We vragen wel om vooraf per e-mail te informeren wat de mogelijkheden zijn. Scouting wordt steeds populairder waardoor er enkele wachtlijsten zijn. Zie hier onder:

 

Leeftijdsgroep Leeftijden Opkomst tijden (tijdelijk) Wachtlijst? E-mailadres
Bevers 4 tot 7
jaar
Zaterdag
09:45 - 11:15 uur
Nee bevers@sintjorisgroep5.nl
Welpen Bandarloghorde 7 tot 11
jaar
Zaterdag
11:45 - 13:15 uur
Ja bandarloghorde@sintjorisgroep5.nl
Welpen Bagheerahorde 7 tot 11
jaar
Zaterdag
13:45 - 15:15 uur
Nee bagheerahorde@sintjorisgroep5.nl
Scouts 11 tot 15
jaar
Zaterdag
15:45 - 17:15 uur
Ja scouts@sintjorisgroep5.nl
Explorers 15 tot 18
jaar
Vrijdag
19:20 - 21:20 uur
Nee explorers@sintjorisgroep5.nl
Roverscouts 18 tot 21
jaar
Vrijdag
1x per 2 weken
Nee roverscouts@sintjorisgroep5.nl

Indien er een wachtlijst is voor een leeftijdsgroep, kunt u vragen of uw kind op de wachtlijst geplaatst kan worden. De leiding zal u dan informeren zodra er een plekje vrij is gekomen.

 

Gaat het zomerkamp door?

De volgende leeftijdsgroepen hebben besloten om het zomerkamp door te laten gaan:

  • Welpen Bandarloghorde
  • Scouts
  • Explorers

De ouders worden over het zomerkamp door de leiding zelf geinformeerd. De Bevers en Welpen Bagheerahorde laten het zomerkamp niet door gaan. De leiding informeert de ouders over een eventueel alternatief voor het kamp.

 

Wanneer begint het nieuwe scoutingseizoen na de vakantie weer?

Het nieuwe scoutingseizoen begint voor de Roverscouts op vrijdag 11 september. Voor de Bevers, Welpen, Scouts en Explorers begint het nieuwe scoutingseizoen op zaterdag 12 september. De leiding van de speltakken zullen de ouders en leden informeren over de opkomsttijden en eventuele maatregelen die nog geldig zijn rondom corona.

 

Waar kan ik terecht bij vragen over de maatregelen?

Mochten er in de tussentijd nog vragen zijn over de genomen maatregelen bij onze Scoutinggroep rondom ons protocol? Mail dan naar crisisteam@sintjorisgroep5.nl of neem contact op met één van onze vrijwilligers.

 

Scouting Nederland publiceert ook informatie. Waar kan ik dat vinden?

Scouting Nederland informeert Scoutinggroepen door het hele land via haar website. Op de volgende pagina vindt u een Vraag en Antwoorden overzicht die continue geupdate wordt: https://www.scouting.nl/nieuws/1856-vragen-en-antwoorden-over-scouting-en-het-coronavirus-covid-19

Laatste nieuws

03/07/2020, 11:09
Helaas moest Scouting Sint Jorisgroep 5 haar superronde uitstellen omdat Koningsdag gecanceled werd...
16/06/2020, 11:15
Beste ouders, verzorgers en leden, Superronde lichtjesspel verkoop Begin maart ontving uw zoon/dochter...
16/05/2020, 12:41
Allereerst willen wij u bedanken voor het gestelde vertrouwen. We hebben de overgrote meerderheid van...

Aantal jeugdleden (4 - 23 jaar)

100
donation thermometer
donation thermometer
89
donation thermometer
89%
Geupdate op:
12-06-2020
Wordt ook lid! Kijk hier!

Ledenaantal totaal

150
donation thermometer
donation thermometer
119
donation thermometer
79%
Geupdate op:
12-06-2020
Wordt ook lid! Kijk hier!

Vrijwilligers gezocht!

Op zoek naar een uitdagende vrijwilligersklus? Dan zoeken wij jou! 

 

Klik hier voor meer informatie!

 

 

Kalender

Facebook

Deze website maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technologieën.

Als u geen browser-instellingen wijzigt, gaat u akkoord met de voorwaarden.

Ik begrijp het!
Footer Jorissite 2.jpg