Nadat u de informatie op de website heeft doorgelezen, kunt u natuurlijk altijd nog vragen hebben of een keertje bij ons langs willen komen. Onderstaand alle contactgegevens.

 

Adres

Het adres van het clubhuis is:

Sint Jorisgroep 5
Brugsestraat 49
2587 XR Den Haag
070-3556342 (groepshuis)
06-14432754 (bij geen gehoor)

Klik op het kaartje hiernaast voor een grotere kaart.

 

 

 

 

 

 

E-mail adressen

Algemeen contact
info@sintjorisgroep5.nl

 

Bevers
Jongens en meisjes| 4-7 jaar| Zaterdag 10.00 - 12.00 uur.
bevers@sintjorisgroep5.nl

 

Welpen Bandarloghorde
Jongens en meisjes | 7 - 11 jaar | Zaterdag 10.00 - 12.00 uur.
bandarloghorde@sintjorisgroep5.nl

 

Welpen Bagheerahorde
Jongens en meisjes | 7 - 11 jaar | Zaterdag 14.30 - 16.30 uur.
bagheerahorde@sintjorisgroep5.nl

 

Scouts
Jongens en meisjes | 11 - 15 jaar | Zaterdag 14.30 - 17.30 uur.
scouts@sintjorisgroep5.nl

 

Explorers
Jongens en meiden | 15 - 18 jaar | Zaterdag 18.30 - 21.00 uur.
explorers@sintjorisgroep5.nl

 

Roverscouts
Heren en dames | 18+ jaar | Vrijdag 19.30 - 22.00 uur (1x per 2 weken).
roverscouts@sintjorisgroep5.nl

 

Bestuur
groepsvoorzitter@sintjorisgroep5.nl (Ton van der Zwan)
penningmeester@sintjorisgroep5.nl (Erik-Jan Boots)
secretariaat@sintjorisgroep5.nl (Rijna van der Zwan)
groepsbegeleider@sintjorisgroep5.nl (Leon van der Hoeven - in Kennismakingsperiode)
bestuur@sintjorisgroep5.nl (gehele bestuur)

PR
pr@sintjorisgroep5.nl (Laura Noordijk)

Materiaal
materiaal@sintjorisgroep5.nl (Chriss van der Zwan)

Praktijkbegeleider (Trainingen)
praktijkbegeleider@sintjorisgroep5.nl (Johan van Alphen)

Vertrouwenspersoon Zie e-mail praktijkbegeleider (Johan van Alphen)

 

Bereikbaarheid & Parkeren

Auto
Hou in de brugsestraat rekening met betaald parkeren. Tevens is het niet mogelijk om op de oprit naar ons groepshuis te parkeren. Gratis parkeren kan op de Doorniksestraat (alleen ter hoogte van de Nieuwe Scheveningse Bosjes) of in de wijk Duttendel.

Fiets
Het is mogelijk om de fiets nabij het groepshuis te plaatsen. Zorg voor voldoende ruimte ter behoeve van vluchtroute.

Bereikbaarheid OV
Het groepshuis is goed te bereiken met OV: bus 22 & 23, tram 9 (10 min lopen).

 


Giro NL86 INGB 00065 42771 t.n.v. Penningmeester Sint Jorisgroep 5
Inschrijfnummer K.v.K. Den Haag S 41150536

Laatste nieuws

16/07/2021, 11:43
  Bekijk hem hier! Hij is er weer! De nieuwste nieuwsbrief staat online.   Nieuwsbrief...
15/07/2021, 12:00
De eerste zomerkampen staan op het punt van beginnen, want zaterdag vertrekken twee leeftijdsgroepen...
07/07/2021, 16:53
Omdat (bijna) alle evenementen het afgelopen jaar werden afgelast, was het moeilijk een moment te vinden...

Ledenaantallen

Jeugdleden:

 

94

 

Jeugdleden + Vrijwilligers + Vrienden van Joris:

 

126

 

Update datum:

01-06-2021

Vrijwilligers gezocht!

Op zoek naar een uitdagende vrijwilligersklus? Dan zoeken wij jou! 

 

Klik hier voor meer informatie!

 

 

Kalender

Facebook

Deze website maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technologieën.

Als u geen browser-instellingen wijzigt, gaat u akkoord met de voorwaarden.

Ik begrijp het!
Footer Jorissite 2.jpg